Godziny dostępności nauczycieli

Article heading icon

Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności
Nazwisko i imię Dzień Godzina Sala
Wawruch-Lis Anna wtorek 14:00 - 15:00 6
Redner Agnieszka wtorek 14:40 - 15:40 213
Wójcik Anna poniedziałek 14:40 - 15:40 14
Bartkiewicz Ewa poniedziałek 15:40 - 16:40 214
Biały Dawid poniedziałek 16:20 - 17:05 116
Binięda Anna poniedziałek 15:00 - 16:00 4
Bronikowska Maria poniedziałek 14:00 - 15:00 313
Brus Tomasz piątek 13:50 - 14:50 205
Chojęta Agnieszka czwartek 14:45 - 15:45 317
Chwiejczak Łukasz czwartek 14:00 - 15:00 Pokój nauczycieli wf
Ciężka Krystyna wtorek 14:45 - 15:45 214
Dąbrowska Małgorzata czwartek 15:30 - 16:30 113
Dąbrowski Bartosz wtorek 15:00 - 16:00 Bursa szkolna
Dobrzańska Katarzyna czwartek 15:30 - 16:30  
Galek Grzegorz poniedziałek 15:30 - 16:30 203
Głębocka Edyta      
Goławska Agnieszka poniedziałek 15.30 - 16.30 301
Grzeszczuk Artur środa 17:00 - 18:00 Bursa szkolna
Huszcz Agnieszka środa 13:50- 14:50 302
Iracki Piotr czwartek 14:45 - 15:30 302
Jach Dagmara poniedziałek 14:00 - 15:00 314
Kapitan Mateusz czwartek 16:00 - 17:00 303
Kędziora Michał      
Kociubowski Piotr czwartek 14:00 - 15:00 17
Kołudzki Leszek wtorek 15:30 - 16:30 206
Konowałek Arkadiusz czwartek 14.45 - 15.30 17
Kosa Patrycja wtorek 14:00 - 15:00 307
Kosicki Tomasz wtorek 16:30 - 17:15 105
Kotowski Marek      
Kowalik Konrad      
Kożuch Bogusława      
Krzyszczak Jacek poniedziałek 13:50 - 14:45 112
Lipska Katarzyna poniedziałek 14:45 - 15:30 312
Lis Konrad      
Mackiewicz Arkadiusz wtorek 16:30 - 17:15 P21
Mackiewicz Iwona poniedziałek 14:45 - 15:30 112
Maj Piotr środa 16:20 - 17:05 Pokój nauczycieli wf
Marchewka-Wójcik Agnieszka piątek 15:30 - 16:30 4
Marońska Magdalena środa 14.40-15.25 302
Matysiak-Grzeszczuk Iwona środa 15:30 - 16:30 Pok. 214 (bursa)
Maziarczyk Anna środa 12:15 - 13:00 306
Mazur Katarzyna czwartek 15:30 - 16:30 4
Miturska-Barańska Izabela      
Myszka Sławomir poniedziałek 15.00 - 16.00 Pokój nauczycieli wf
Nurzyńska Izabela wtorek 13.50 - 14.50 210
Pastuszak Wiesława czwartek 14:40 - 15:40 302
Pietraszek Konrad poniedziałek 15:30 - 16:30 201
Pilipiuk Monika poniedziałek 13.00 - 14.00 214
Potrzyszcz-Ceglarska Agnieszka piątek 13:50 - 14:50 307
Pudło Weronika poniedziałek 14:40 - 15:40 210
Pylak Agnieszka czwartek 14.40 - 15.40 301
Rudawska Anna      
Rybacka Emilia wtorek 14:40 - 15:40 106
Rybicka Iwona      
Sapko Aneta wtorek 15:20 - 16:20 313
Selwa Patryk środa 14:45 - 15:30 104
Siepsiak Grzegorz wtorek 14:00 - 15:00 Pok. 014 (bursa)
Skop Elżbieta poniedziałek (1 i 3 miesiąca)
piątek (2 i 4 miesiąca)
15:00 - 16:00 bursa
Skóra Paweł poniedziałek 14:40 - 15:40 101
Sobótka-Czarniak Elżbieta czwartek 14:00 - 15:00 304
Socha Żaneta poniedziałek 14:00 - 15:00 306
Strzelec Andrzej środa 14:00 - 15:00 204
Strzelec Anna      
Sułek Piotr czwartek 14:40 - 15:40 116
Szlakiewicz Edyta wtorek 14:45 - 15:45 111
Szpinda Joanna środa 14:45 - 15:30 115
Szuptarski Krzysztof piątek 15:30 - 16:30 Pokój nauczycieli wf
Szyszło Elżbieta piątek 14:40 - 15:40 106
Śnitko Paweł wtorek 16:20 - 17:20 Pokój nauczycieli wf
Teter Edyta środa 14:00 - 15:00 Bursa szkolna
Toczek Damian czwartek 15:00 - 16:00 Bursa szkolna
Tomaczak Marek      
Topolewski Andrzej poniedziałek 17:00 - 18:00 17
Toporowski Tomasz wtorek 15:30 - 16:30 205
Wandtke Aleksander czwartek 13:50 - 14:50 211
Wilczyńska-Lejwoda Kamila piątek 15:30 - 16:30 315
Worobiec Daniel poniedziałek 15:00 - 16:00 Biblioteka szkolna
Wotlińska-Bieganowska Agata środa 14:40 - 15:30 318
Wójcik Agnieszka środa 13:50 - 14:50 211
Wronowski Robert środa 14.40 - 15.40  
Zielińska Beata wtorek 15:00 - 16:00 Bursa szkolna
Zieliński Krzysztof poniedziałek 14:40 - 15:40 204
Żurawska-Skarżycka Agnieszka czwartek 14:40 - 15:40 305
Łubiarz Katarzyna poniedziałek 15:30 - 16:15 319

update Zaaktualizowano: 26.03.2024 r.